Licensed to Yen Timing Services       HY-TEK's Meet Manager 7/10/2013 07:32 PM
                    2013 Rochester Summer Track - 7/9/2013                     
                                  Penfield HS                                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Mixed 8000 Meter Run 3-rnr alt200
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 908, Unknown               M UNA                   20:49.60  
  2 Farnham, Bradley         M14 UNA                   21:53.67  
  3 Demmer, Ty               M17 UNA                   24:26.47  
  4 Fuller, Ryan             M17 UNA                   26:23.37  
  5 Ryan, Kyllie             W18 UNA                   27:14.10  
 
Event 3  Men 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Rucker, Reggie            29 UNA                      14.18   2 
  2 Smith, Brian              18 UNA                      15.02   4 
  3 Egeli, Alex               16 UNA                      15.62   4 
  4 Bailey, Frankie           24 UNA                      16.28   2 
  5 Walker, Nigel             18 UNA                      17.04   4 
  6 Stadtmoeller, Shane       22 UNA                      17.44   1 
  7 Morrow, Ronald            19 UNA                      17.84   1 
  8 Firkins, Connor           16 UNA                      18.11   3 
  9 Palamar, Brian            18 UNA                      18.57   3 
 10 Bellchir, Raouf           17 UNA                      19.28   3 
 11 1271, Unknown                UNA                      20.07   2 
 
Event 5  Women 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Colson, Alyssia           17 UNA                      15.20   1 
  2 Oviasogie, Alyssa         15 UNA                      16.39   4 
  3 Cubero, Deziree           18 UNA                      16.74   2 
  4 VanHoesan, Valerie        19 UNA                      16.93   1 
  5 Gerow, Jackie             17 UNA                      17.30   3 
  6 Morrow, Alana             15 UNA                      17.68   4 
  7 Smith, Zamaya             16 UNA                      17.71   2 
  8 Stewart, Harper           15 UNA                      17.95   4 
  9 sheedy, Brenda            16 UNA                      18.69   6 
 10 Dispenza, Marissa         16 UNA                      18.70   3 
 11 Blair, Shaniece           17 UNA                      21.16   2 
 12 Silver, Jordan            15 UNA                      21.28   5 
 13 Maltese, Nicole           14 UNA                      21.65   6 
 14 Mott, Kristyn             16 UNA                      21.95   3 
 15 Kaplun, Claudia           16 UNA                      24.08   5 
 
Event 6  Mixed 50 Meter Dash 5&U
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lantzer, Carden           M5 UNA                      12.34   2 
  2 1077, Unknown              M UNA                      12.52   2 
  3 Stewart, C.J.             M5 UNA                      12.75   2 
  4 Franchuck, Zack           M5 UNA                      13.59   2 
  5 Paprocki, Charlie         M4 UNA                      13.98   2 
  6 1354, Unknown              M UNA                      14.03   2 
  7 Maltese, Niclole         W14 UNA                      14.14   1 
  8 Hofmann, Sarah            W4 UNA                      14.40   2 
  9 Williams, Timyere         M4 UNA                      17.05   1 
 10 1355, Unknown              M UNA                      17.18   1 
 11 Pembroke, William         M3 UNA                      18.16   1 
 12 Beitner, Benjamin         M3 UNA                      20.85   1 
 13 Walters, Zerien           M2 UNA                      23.09   1 
 
Event 8  Mixed 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Bailey, Frankie          M24 UNA                      51.50  12 
  2 Smith, Anthony           M14 UNA                      51.72  10 
  3 Ingraham, David          M17 UNA                      52.01  11 
  4 Berkan, Ryan             M17 UNA                      52.64  11 
  5 Martinez, Juan           M17 UNA                      52.68  11 
  6 Drexler, Ben             M18 UNA                      53.02  11 
  7 Walker, Nigel            M18 UNA                      53.31  11 
  8 Cowling, William         M16 UNA                      53.45  10 
  9 Douglas, Tyree           M18 UNA                      53.62  12 
 10 Lucas, Justus            M15 UNA                      56.13  10 
 11 Spencer-Watson, Laurence M15 UNA                      56.45  10 
 12 Serianni, Dan            M22 UNA                      56.64  12 
 13 Goebel, Michael          M18 UNA                      57.05  11 
 14 Cowans, Richard          M17 UNA                      57.21  11 
 15 Murray, Josh             M15 UNA                      57.36  10 
 16 Davis, Lloyd             M15 UNA                      57.63  10 
 17 Kopp, Madeline           W18 UNA                      57.66   6 
 18 Seymour, Lindsay         W20 UNA                      58.36   6 
 19 Martin II, Kevin         M14 UNA                      59.36   9 
 20 Brackley, Hannah         W20 UNA                      59.72   6 
 21 Novak, Jonathan          M16 UNA                    1:00.47  10 
 22 Price, Mark              M17 UNA                    1:00.64  11 
 23 1246, Unknown              M UNA                    1:00.84   6 
 24 Williams, Darrius        M10 UNA                    1:01.25  12 
 25 Baher, Kisha             W15 UNA                    1:02.00   4 
 26 Traylor, Michaela        W16 UNA                    1:02.33   5 
 27 Schutrum, Brittany       W18 UNA                    1:02.39   6 
 28 Winn, Kevin              M13 UNA                    1:02.74   9 
 29 Houpe, Niasha            W18 UNA                    1:02.90   6 
 30 DiFiore, Michael         M14 UNA                    1:03.44   9 
 31 Vilarinho, Melinda       W16 UNA                    1:03.63   4 
 32 Watson, Samantha         W13 UNA                    1:03.70   3 
 33 Dawson, Josette          W16 UNA                    1:03.73   5 
 34 Goudy, Shelby            W16 UNA                    1:03.85   5 
 35 O'Connor, Julia          W13 UNA                    1:04.22   3 
 36 Hoppe, Natalie           W17 UNA                    1:05.46   6 
 37 Hutton, Shelby           W15 UNA                    1:06.05   4 
 38 sheedy, Brenda           W16 UNA                    1:06.45   5 
 39 Mull, Janay              W15 UNA                    1:06.54   5 
 40 VanCuyck, Adrianna       W15 UNA                    1:06.91   4 
 41 Schutrum, Victoria       W15 UNA                    1:07.39   4 
 42 Mancabelli, Tino         M11 UNA                    1:08.58   8 
 43 Blair, Shaniece          W17 UNA                    1:10.12   6 
 44 Walker, terrance         M11 UNA                    1:10.30   8 
 45 Wheltn, Kelsey           W13 UNA                    1:12.23   3 
 46 Kruse, Nicole            W12 UNA                    1:12.66   2 
 47 Dispenza, Marissa        W16 UNA                    1:13.73   4 
 48 Ormsby, Kalyssa          W12 UNA                    1:14.01   3 
 49 Mancabelli, Kegan         M9 UNA                    1:15.23   8 
 50 1352, Unknown              M UNA                    1:15.28   1 
 51 Scott, Tahlise           W11 UNA                    1:15.37   2 
 52 Meyers, Savannah         W14 UNA                    1:16.37   3 
 53 Maltese, Nicole          W14 UNA                    1:16.53   3 
 54 Highsmith, Shataryn      W14 UNA                    1:17.40   3 
 55 Meyers, Faith            W14 UNA                    1:18.54   3 
 56 Fuller, Tyler            M12 UNA                    1:21.03   8 
 57 Pernesky, Amber          W11 UNA                    1:22.43   2 
 58 Henton, Chloe            W10 UNA                    1:22.49   1 
 59 Martin, Demarieh         W10 UNA                    1:23.61   1 
 60 Kitterman, Grace         W11 UNA                    1:25.38   2 
 61 LeClaire, Katie          W11 UNA                    1:29.71   2 
 62 Moore, Shaquan            M8 UNA                    1:30.71   7 
 63 LeClaire, Ashley          W9 UNA                    1:30.98   1 
 64 1349, Unknown              M UNA                    1:31.68   1 
 65 stanout, Mitchell        M10 UNA                    1:31.71   8 
 66 Mancabelli, Anthony       M6 UNA                    1:41.28   7 
 67 Franchuck, Isaiah        M12 UNA                    1:42.72   8 
 68 Dixon, Journey            W9 UNA                    1:44.27   1 
 69 Brunswick, Jack           M8 UNA                    1:44.99   7 
 70 Newsome, Amber            W7 UNA                    1:46.68   1 
 71 1351, Unknown              M UNA                    1:48.05   7 
 72 Chambers, Andrew          M6 UNA                    1:52.17   7 
 73 Barber, Alana             W7 UNA                    1:53.08   1 
 74 Mancabelli, Max           M4 UNA                    1:58.31   7 
 75 Richardson, Angela        W6 UNA                    2:04.49   1 
 76 Newsome, George           M5 UNA                    2:15.09   7 
 77 1354, Unknown              M UNA                    2:19.23   7 
 78 1355, Unknown              M UNA                    2:31.91   7 
 79 DeSmit, Jenna             W3 UNA                    2:34.23   1 
 
Event 11  Mixed 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Smith, Brian             M18 UNA                      10.91  17 
  2 El-Amin, Raji            M28 UNA                      10.98  17 
  3 Noble, Carnell           M16 UNA                      11.12  16 
  4 Rucker, Reggie           M29 UNA                      11.13  18 
  5 Chambers, Desmond        M19 UNA                      11.46  18 
  6 Catley, Kaishaun         W18 UNA                      11.50  18 
  7 Harley, Terrance         M17 UNA                      11.52  16 
  8 Dillard, McKenzie        W18 UNA                      11.56  18 
  9 Akinniyi, Ramidele       W17 UNA                      11.61  16 
 10 Cowans, Richard          M17 UNA                      11.64  18 
 11 Moore, Tre'Maine         M16 UNA                      11.66  14 
 12 Johnson, Zachary         M16 UNA                      11.68  16 
 13 Garfield, Daekwan        M17 UNA                      11.76  16 
 14 Watts, Myles             M15 UNA                      11.78  14 
 15 Bailey, Frankie          M24 UNA                      11.82  17 
 16 Biler, Colby             M18 UNA                      11.90  17 
 17 Walker, Nigel            M18 UNA                      12.01  17 
 18 Stadtmoeller, Shane      M22 UNA                      12.04  18 
 19 Sarlo, Jared             M17 UNA                      12.05  16 
 20 Miller, Marrai           W15 UNA                      12.10  14 
 21 Sanfilipo, Jacob         M18 UNA                      12.16  17 
 22 Martin II, Kevin         M14 UNA                      12.23  15 
 23 Berkan, Ryan             M17 UNA                      12.23  17 
 24 Wood, Eric               M28 UNA                      12.28  18 
 25 Butler, Justin           M16 UNA                      12.32  14 
 26 Barnes, Jermel           M15 UNA                      12.44  15 
 27 Spencer-Watson, Laurence M15 UNA                      12.50  14 
 28 Speer, Tanner            M17 UNA                      12.60  16 
 29 Obieke, Imani            W15 UNA                      12.75  12 
 30 Conteh, Abdul            M15 UNA                      12.84  14 
 31 Ware, terionna           W16 UNA                      12.87  13 
 32 Price, Mark              M17 UNA                      12.92  16 
 33 Frank, Abby              W14 UNA                      12.96  12 
 34 Winn, Kevin              M13 UNA                      13.20  15 
 35 Brust, Haley             W16 UNA                      13.20  12 
 36 Fenn, Khaleel            M13 UNA                      13.20  15 
 37 Jefferies, Tiaja         W17 UNA                      13.21  13 
 38 Roberson, rachel         W16 UNA                      13.35  12 
 39 Massaro, Alison          W19 UNA                      13.48  13 
 40 Gunnis, India            W16 UNA                      13.49  12 
 41 Cubero, Deziree          W18 UNA                      13.51  13 
 42 Nautica, Edge            M14 UNA                      13.52  11 
 43 Granger, Jaya            W17 UNA                      13.55  13 
 44 Serianni, Dan            M22 UNA                      13.83  18 
 45 Hunter, Taylor           W13 UNA                      13.97  10 
 46 Gunnis, Tianna           W14 UNA                      13.98  11 
 47 Dickerson, Yahnique      W13 UNA                      14.03  10 
 48 McCullough, Jah'nease    W16 UNA                      14.03  12 
 49 1184, Unknown              M UNA                      14.05  11 
 50 Spinks, Shana            W14 UNA                      14.10  11 
 51 Baher, Kisha             W15 UNA                      14.13  13 
 52 Fields, Anjanae          W12 UNA                      14.17   7 
 53 309, Unknown               M UNA                      14.17   9 
 54 Vilarinho, Melinda       W16 UNA                      14.47  12 
 55 Boswell, Nazjahe         W13 UNA                      14.51   8 
 56 Ormsby, Kalyssa          W12 UNA                      14.52   8 
 57 O'Connor, Julia          W13 UNA                      14.55  10 
 58 VanCuyck, Adrianna       W15 UNA                      14.70  12 
 59 Gonzalez, Millie         W13 UNA                      14.79  10 
 60 Barnes, Mahogany         W12 UNA                      14.81   7 
 61 Leslie, Jordan           M11 UNA                      15.00   9 
 62 Maltese, Nicole          W14 UNA                      15.12  11 
 63 324, Unknown               M UNA                      15.15   9 
 64 Henderson, Wesley        M11 UNA                      15.16   6 
 65 Jefferies, Nandi         W14 UNA                      15.19  11 
 66 Kruse, Nicole            W12 UNA                      15.32   7 
 67 Lucas, Jade              W13 UNA                      15.59  10 
 68 Scott, Tahlise           W11 UNA                      15.68   7 
 69 Kitterman, Grace         W11 UNA                      15.86   7 
 70 Williams, Darrius        M10 UNA                      15.89   6 
 71 317, Unknown               M UNA                      15.92   7 
 72 326, Unknown               M UNA                      16.06   9 
 73 316, Unknown               M UNA                      16.06   9 
 74 Meyers, Faith            W14 UNA                      16.22  11 
 75 325, Unknown               M UNA                      16.55   3 
 76 Gonsolves, Isaiah        M10 UNA                      16.64   6 
 77 1350, Unknown              M UNA                      16.81   3 
 78 Newman, Kelsey           W17 UNA                      16.89   5 
 79 Chambers, Thomas          M8 UNA                      17.01   5 
 80 D'Ambrosia, Jack         M10 UNA                      17.47   6 
 81 LeClaire, Katie          W11 UNA                      17.57   7 
 82 LeClaire, Ashley          W9 UNA                      17.58   3 
 83 Maxwell, Nathan          M11 UNA                      17.69   9 
 84 322, Unknown               M UNA                      17.73   7 
 85 Gloskey, Jackson          M9 UNA                      17.80   5 
 86 310, Unknown               M UNA                      18.05   1 
 87 301, Unknown               M UNA                      18.19   5 
 88 Hunter, Amiri            M12 UNA                      18.29   9 
 89 Guegel, Steven            M9 UNA                      18.31   5 
 90 Gonzalez, Pablo           M6 UNA                      18.36   5 
 91 1348, Unknown              M UNA                      18.68   2 
 92 311, Unknown               M UNA                      19.54   2 
 93 Hudson, Matthew           M7 UNA                      19.76   2 
 94 Bleier, Ava               W8 UNA                      19.84   1 
 95 D'Ambrosia, Ben           M8 UNA                      20.78   5 
 96 Mancabelli, Anthony       M6 UNA                      20.99   2 
 97 307, Unknown               M UNA                      21.45   6 
 98 Richardson, Angela        W6 UNA                      21.60   1 
 99 Newsome, Amber            W7 UNA                      22.07   1 
100 Tambe, Lita               W9 UNA                      22.23   3 
101 Silver, Jordan           W15 UNA                      22.24   1 
102 Rice, Jamari              M4 UNA                      22.50   2 
103 Chambers, Andrew          M6 UNA                      23.33   5 
104 Tambe, Audrey             W7 UNA                      23.91   1 
105 Hudson, Myron             M4 UNA                      23.95   2 
106 Walters, Zayden           M5 UNA                      26.33   2 
107 1354, Unknown              M UNA                      26.63   2 
108 Williams, Timyere         M4 UNA                      26.81   2 
109 Newsome, George           M5 UNA                      29.34   2 
110 DeSmit, Jenna             W3 UNA                      29.73   1 
111 Johnson, Mya              W3 UNA                      46.50   1 
 
Event 12  Mixed 1500 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Dibabio, Joseph          M19 UNA                    4:19.89   2 
  2 Tayantino, Mike          M29 UNA                    4:21.97   2 
  3 Tshibangu, Raphael       M17 UNA                    4:23.91   2 
  4 Serianni, Dan            M22 UNA                    4:24.97   2 
  5 Dillman, Jarrod          M17 UNA                    4:36.74   2 
  6 Cleary, Daniel           M18 UNA                    4:42.83   2 
  7 Farnham, Bradley         M14 UNA                    4:44.43   2 
  8 Butters, Garrett         M18 UNA                    4:44.48   2 
  9 DiFabio, Michael         M17 UNA                    4:45.78   2 
 10 Smith, Derek             M16 UNA                    4:52.00   2 
 11 Neamtu, Natalie          W13 UNA                    4:57.99   1 
 12 Karee, Matthew           M14 UNA                    5:00.31   2 
 13 Orie, Jenny              W16 UNA                    5:22.46   1 
 14 Riley, Olivia            W14 UNA                    5:23.62   1 
 15 Kubinski, Mary           W18 UNA                    5:27.07   1 
 16 Burnettova, Katia        W24 UNA                    5:27.60   1 
 17 Short, Bryan             M16 UNA                    5:30.20   2 
 18 VanCuyck, Adrianna       W15 UNA                    5:35.05   1 
 19 Loney-Newman, Justyn     W15 UNA                    5:36.02   1 
 20 Rozanov, Alex            M18 UNA                    5:38.75   2 
 21 Seymour, Abigayle        W13 UNA                    5:50.76   1 
 22 Seymour, Gabriella       W13 UNA                    5:51.31   1 
 23 Wheltn, Kelsey           W13 UNA                    5:54.18   1 
 24 McNair, Malachi          M13 UNA                    5:55.51   2 
 25 Kem, Bailey              W17 UNA                    6:05.13   1 
 26 1350, Unknown              M UNA                    6:16.75   1 
 27 Kaplun, Claudia          W16 UNA                    6:27.87   1 
 28 Pernesky, Amber          W11 UNA                    6:37.10   1 
 29 1348, Unknown              M UNA                    7:05.62   2 
 30 1351, Unknown              M UNA                    8:39.32   2 
 
Event 13  Mixed 400 Meter Dash Relay
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Cowans, Richard          M17 UNA                      42.14   4 
  2 Harley, Terrance         M17 UNA                      43.98   4 
  3 Noble, Carnell           M16 UNA                      44.89   4 
  4 Rivers, tyvon            M17 UNA                      45.03   4 
  5 Moore, Tre'Maine         M16 UNA                      45.68   4 
  6 Douglas, Tyree           M18 UNA                      46.34   4 
  7 Hall, Davonte            M14 UNA                      47.64   4 
  8 Morrow, Ronald           M19 UNA                      47.64   5 
  9 Catley, Kaishaun         W18 UNA                      48.09   5 
 10 Obieke, Imani            W15 UNA                      48.69   5 
 11 Houpe, Niasha            W18 UNA                      51.34   3 
 12 Gunnis, India            W16 UNA                      51.81   3 
 13 Cleary, Daniel           M18 UNA                      52.11   5 
 14 Fogg, Ava                W13 UNA                      52.19   3 
 15 Donzo, Adama             W15 UNA                      52.40   3 
 16 Frank, Abby              W14 UNA                      54.88   5 
 17 Boswell, Nazjahe         W13 UNA                      56.89   2 
 18 Nautica, Edge            M14 UNA                      57.21   2 
 19 Seymour, Abigayle        W13 UNA                      59.01   2 
 20 McNair, Malachi          M13 UNA                    1:00.12   2 
 21 309, Unknown               M UNA                    1:02.73   5 
 22 Leslie, Jordan           M11 UNA                    1:03.97   1 
 23 Fuller, Tyler            M12 UNA                    1:07.04   5 
 24 Henton, Chloe            W10 UNA                    1:08.65   1 
 25 1350, Unknown              M UNA                    1:08.82   1 
 26 Gonsolves, Isaiah        M10 UNA                    1:12.20   1 
 27 325, Unknown               M UNA                    1:12.44   1 
 28 301, Unknown               M UNA                    1:16.13   1 
 29 322, Unknown               M UNA                    1:18.96   1 
 
Event 48  Mixed Pole Vault
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Mueller, Johnathan       M15 UNA                   10-06.00      3.20m 
  2 Schuhmacher, Danny       M16 UNA                   10-00.00      3.04m 
  3 Crowley-Perry, Ian       M16 UNA                    9-00.00      2.74m 
  3 Southwich, Matt          M14 UNA                    9-00.00      2.74m 
  3 VanderStouw, Ben         M15 UNA                    9-00.00      2.74m 
  3 Gveunien, Anthony        M14 UNA                    9-00.00      2.74m 
  7 Mott, Kristyn            W16 UNA                    8-06.00      2.59m 
  7 Buschner, Nadine         M18 UNA                    8-06.00      2.59m 
  9 Leon, Madeline           W16 UNA                    8-00.00      2.43m 
  9 Clark, Breanna           W17 UNA                    8-00.00      2.43m 
  9 Maxwell, Alegra          W15 UNA                    8-00.00      2.43m 
  9 Bellchir, Raouf          M17 UNA                    8-00.00      2.43m 
  9 Gardella, Allison        W17 UNA                    8-00.00      2.43m 
 14 Kendrick, Zoe            W17 UNA                    7-06.00      2.28m 
 14 McCarthy, Zoie           W17 UNA                    7-06.00      2.28m 
 14 Kester, Nathan           M17 UNA                    7-06.00      2.28m 
 14 Slack, Amanda            W16 UNA                    7-06.00      2.28m 
 18 VanDerEems, Emily        W15 UNA                    7-00.00      2.13m 
 18 Scalise, Marina          W17 UNA                    7-00.00      2.13m 
 20 Schuhart, Karly          W15 UNA                    6-06.00      1.98m 
 21 Stevens, Abigail         W14 UNA                    5-06.00      1.67m 
 
Event 49  Mixed Pole Vault
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Dempsey, Michael         M24 UNA                      4.60m   15-01.00 
  1 Reynolds, Daniel         M24 UNA                      4.60m   15-01.00 
  3 Perez, Nick              M20 UNA                      4.30m   14-01.25 
  4 Henderson, Shawn         M20 UNA                      4.15m   13-07.25 
  4 Fergoson, Mike           M19 UNA                      4.15m   13-07.25 
  6 Goebel, Ben              M21 UNA                      4.00m   13-01.50 
  7 Maxwell, Austin          M21 UNA                      3.85m   12-07.50 
  7 Hoffer, Devin            M19 UNA                      3.85m   12-07.50 
  7 Foster, Matt             M18 UNA                      3.85m   12-07.50 
 10 Girven, Josh             M16 UNA                      3.55m   11-07.75 
 10 Dishong, Claire          W21 UNA                      3.55m   11-07.75 
 10 Faber, Nick              M17 UNA                      3.55m   11-07.75 
 10 Boehner, Garrett         M20 UNA                      3.55m   11-07.75 
 14 Camillaci, Zoe           W16 UNA                      3.40m   11-01.75 
 14 Cowan, Andy              M24 UNA                      3.40m   11-01.75 
 16 Nguyen, Anthony          M15 UNA                      3.25m   10-08.00 
 17 Sherwood, Gabriel        W18 UNA                      3.10m   10-02.00 
 18 Orlando, Julie           W23 UNA                      2.95m    9-08.00 
 19 DeAngelo, Jessie         W15 UNA                      2.80m    9-02.25 
 
Event 50  Mixed High Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Bailey, Seth             M19 UNA                    6-06.00      1.98m 
  2 Stadtmoeller, Shane      M22 UNA                    6-00.00      1.82m 
  2 Osterhout, Jarrett       M19 UNA                    6-00.00      1.82m 
  4 Graziano, Christian      M16 UNA                    5-08.00      1.72m 
  4 Short, Bryan             M16 UNA                    5-08.00      1.72m 
  4 Stokes, Spencer          M17 UNA                    5-08.00      1.72m 
  7 Hudson, Lauren           W16 UNA                    5-04.00      1.62m 
  8 Hartman, William         M19 UNA                    5-02.00      1.57m 
  9 Brown, Nathena           W18 UNA                    5-00.00      1.52m 
  9 Brust, Haley             W16 UNA                    5-00.00      1.52m 
 11 Luton, Tiana             W15 UNA                    4-10.00      1.47m 
 11 Farrell, Megan           W17 UNA                    4-10.00      1.47m 
 11 Meyer, Natalie           W18 UNA                    4-10.00      1.47m 
 14 Riley, Jenny             M19 UNA                    4-08.00      1.42m 
 14 Stewart, Harper          W15 UNA                    4-08.00      1.42m 
 16 Kaplun, Claudia          W16 UNA                    4-06.00      1.37m 
 17 321, Unknown               M UNA                    4-04.00      1.32m 
 17 Maxwell, Jonathan        M13 UNA                    4-04.00      1.32m 
 17 DiFabio, Michael         M17 UNA                    4-04.00      1.32m 
 17 Gammon, Noah             M14 UNA                    4-04.00      1.32m 
 21 Johnson, Fredrick Michae M11 UNA                    4-02.00      1.27m 
 22 317, Unknown               M UNA                    4-00.00      1.21m 
 23 Walker, terrance         M11 UNA                    3-10.00      1.16m 
 23 Naylor, Jordynn          W15 UNA                    3-10.00      1.16m 
 25 Scalice, Carina          W15 UNA                    3-08.00      1.11m 
 25 Franchuck, Isaiah        M12 UNA                    3-08.00      1.11m 
 25 Mancabelli, Kegan         M9 UNA                    3-08.00      1.11m 
 28 stanout, Mitchell        M10 UNA                    3-04.00      1.01m 
 28 307, Unknown               M UNA                    3-04.00      1.01m 
 28 Maxwell, Nathan          M11 UNA                    3-04.00      1.01m 
 31 Franchuk, Joseph          M7 UNA                    3-00.00      0.91m 
 31 Sedita, Megan            W14 UNA                    3-00.00      0.91m 
 33 Franchuck, Zack           M5 UNA                    2-10.00      0.86m 
 
Event 53  Mixed Triple Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 321, Unknown               M UNA                     13.80m   45-03.50 
  2 309, Unknown               M UNA                     13.30m   43-07.75 
  3 324, Unknown               M UNA                     11.60m   38-00.75 
  4 Kitterman, Grace         W11 UNA                     11.20m   36-09.00 
  4 326, Unknown               M UNA                     11.20m   36-09.00 
  6 1352, Unknown              M UNA                     11.11m   36-05.50 
  7 Gonsolves, Isaiah        M10 UNA                     10.40m   34-01.50 
  7 325, Unknown               M UNA                     10.40m   34-01.50 
  9 LeClaire, Katie          W11 UNA                     10.30m   33-09.50 
  9 301, Unknown               M UNA                     10.30m   33-09.50 
 11 Gloskey, Jackson          M9 UNA                     10.20m   33-05.75 
 12 Maxwell, Nathan          M11 UNA                     10.10m   33-01.75 
 13 LeClaire, Ashley          W9 UNA                     10.00m   32-09.75 
 14 311, Unknown               M UNA                      9.90m   32-05.75 
 15 D'Ambrosia, Jack         M10 UNA                      9.70m   31-10.00 
 16 D'Ambrosia, Ben           M8 UNA                      9.40m   30-10.25 
 16 Newman, Kelsey           W17 UNA                      9.40m   30-10.25 
 18 Case, Lauren              W9 UNA                      9.30m   30-06.25 
 19 Franchuck, Isaiah        M12 UNA                      9.20m   30-02.25 
 20 Moore, Shaquan            M8 UNA                      8.90m   29-02.50 
 21 318, Unknown               M UNA                      8.30m   27-02.75 
 22 Chambers, Thomas          M8 UNA                      8.11m   26-07.25 
 23 307, Unknown               M UNA                      7.60m   24-11.25 
 24 Tambe, Audrey             W7 UNA                      7.40m   24-03.50 
 25 Tambe, Lita               W9 UNA                      7.30m   23-11.50 
 26 Newsome, George           M5 UNA                      7.10m   23-03.50 
 26 312, Unknown               M UNA                      7.10m   23-03.50 
 28 Newsome, Amber            W7 UNA                      6.50m   21-04.00 
 29 Maxwell, Ian              M6 UNA                      6.30m   20-08.00 
 30 Mancabelli, Anthony       M6 UNA                      6.11m   20-00.50 
 31 Case, Ella                W5 UNA                      5.70m   18-08.50 
 31 1077, Unknown              M UNA                      5.70m   18-08.50 
 31 Barber, Alana             W7 UNA                      5.70m   18-08.50 
 34 Mancabelli, Max           M4 UNA                      5.40m   17-08.75 
 35 Alleman, Ellie            W5 UNA                      4.80m   15-09.00 
 36 Case, Luke                M5 UNA                      4.11m   13-06.00 
 36 Case, Jamie               W5 UNA                      4.11m   13-06.00 
 
Event 55  Mixed Discus Throw
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Isselhard, Taylor        M21 UNA                     134-08     41.04m 
  2 Fox-Salah, Jack          M16 UNA                     127-09     38.93m 
  3 Burnettova, Katia        W24 UNA                     124-00     37.79m 
  4 Kurtic, Sydney           W18 UNA                     122-11     37.46m 
  5 Pearson, Hank            M49 UNA                     119-04     36.37m 
  6 Regan, Eibblin           W18 UNA                     108-02     32.96m 
  7 Koepp, Devon             M16 UNA                      98-03     29.94m 
  8 Rapone, Guy              M16 UNA                      93-09     28.57m 
  9 McDonald, Noah           M17 UNA                      85-03     25.98m 
 10 Brown, Nathena           W18 UNA                      81-03     24.76m 
 11 Perry, Katy              W20 UNA                      76-05     23.29m 
 12 Nary, Grendalyn          W18 UNA                      70-01     21.36m 
 13 Eason, Jamel             M14 UNA                      66-09     20.34m 
 14 Newsem, George            M5 UNA                      65-05     19.93m 
 15 Mancabelli, Griffin      M12 UNA                      62-02     18.94m 
 16 54, Unknown                M UNA                      60-01     18.31m 
 17 Smith, Zamaya            W16 UNA                      57-06     17.52m 
 18 Eason, Jelani            M13 UNA                      53-04     16.25m 
 19 Stewart, Harper          W15 UNA                      51-08     15.74m 
 20 Silver, Jordan           W15 UNA                      50-00     15.24m 
 21 McNair, Malachi          M13 UNA                      44-03     13.48m 
 22 Tambe, Lita               W9 UNA                      22-07      6.88m 
 23 Tambe, Audrey             W7 UNA                      20-09      6.32m 
 -- Loney-Newman, Justyn     W15 UNA                       FOUL            
 
Event 57  Mixed Shot Put
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Akinniyi, Ramidele       W17 UNA                   48-11.25     14.91m 
  2 Drummond, Danny          M17 UNA                   46-08.75     14.24m 
  3 Koepp, Devon             M16 UNA                   41-02.00     12.54m 
  4 Kurtic, Sydney           W18 UNA                   39-05.75     12.03m 
  5 Caster, Dave             M55 UNA                   39-04.00     11.98m 
  6 Rapone, Guy              M16 UNA                   37-04.25     11.38m 
  7 Isselhard, Taylor        M21 UNA                   36-05.00     11.09m 
  8 Fox-Salah, Jack          M16 UNA                   34-04.25     10.47m 
  9 Pearson, Hank            M49 UNA                   30-02.00      9.19m 
 10 Flynn, Celia             W14 UNA                   26-11.50      8.21m 
 11 Eason, Jelani            M13 UNA                   26-07.75      8.12m 
 12 Mancabelli, Griffin      M12 UNA                   24-01.00      7.34m 
 13 Nary, Grendalyn          W18 UNA                   23-08.75      7.23m 
 14 Eason, Jamel             M14 UNA                   20-04.75      6.21m 
 
Event 60  Mixed Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Chambers, Desmond        M19 UNA                   22-00.00      6.70m 
  2 Crumb, Adam              M18 UNA                   21-00.00      6.40m 
  3 Tella, AJ                M18 UNA                   20-09.25      6.33m 
  4 Mobley, Desmond          M18 UNA                   20-03.25      6.17m 
  5 Owens, Rubin             M16 UNA                   20-02.00      6.14m 
  6 Johnson, Kenny           M27 UNA                   19-10.50      6.05m 
  6 Butler, Justin           M16 UNA                   19-10.50      6.05m 
  8 Jones, DaWan             M17 UNA                   19-08.00      5.99m 
  9 Martinez, Juan           M17 UNA                   18-11.25      5.77m 
 10 Speer, Tanner            M17 UNA                   18-05.00      5.61m 
 11 Bailey, Seth             M19 UNA                   18-02.75      5.55m 
 12 Moore, Tre'Maine         M16 UNA                   17-09.25      5.41m 
 13 Young, Ian               M16 UNA                   17-09.00      5.41m 
 14 Firkins, Connor          M16 UNA                   17-05.50      5.32m 
 15 Graziano, Christian      M16 UNA                   17-03.00      5.25m 
 16 Spencer-Watson, Laurence M15 UNA                   17-02.50      5.24m 
 17 Russell, Reggie          M15 UNA                   16-10.00      5.13m 
 18 Belling, Aric            M14 UNA                   16-03.50      4.96m 
 19 Ikpot, Iniabasi          M17 UNA                   15-09.25      4.80m 
 20 Davis- Smith, Canon      M16 UNA                   15-07.25      4.75m 
 21 Brown, Nathena           W18 UNA                   14-05.75      4.41m 
 22 Houpe, Niasha            W18 UNA                   14-05.00      4.39m 
 23 Burnettova, Katia        W24 UNA                   14-02.50      4.33m 
 24 Gerow, Jackie            W17 UNA                   13-10.75      4.23m 
 25 Santo, Elena             W16 UNA                   13-03.25      4.04m 
 26 Nagelhout, austin        W15 UNA                   13-01.75      4.00m 
 27 Newman, Leah             W16 UNA                   12-09.00      3.88m 
 28 Gammon, Noah             M14 UNA                   12-00.00      3.65m 
 29 Craven, Jamellah         W16 UNA                   11-02.50      3.41m 
 30 Maxwell, Jonathan        M13 UNA                   11-00.00      3.35m 
 31 Scott, Tahlise           W11 UNA                   10-02.00      3.09m 
 
Event 62  Mixed 80 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Mancabelli, Tino         M11 UNA                      16.24