Licensed to Rochester Institute of Tech.
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/16/2009 10:43 AM
                 2009 Summer Track & Field Meet #1 - 6/9/2009                  
                                    R.I.T.                                     
                                    Results                                    
 
Women 100 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Perez, Lakeisha           23 Unattached               15.08  
  2 Dewart, Emma              19 Unattached               15.98  
  3 Dozier, Tai Brionne       15 Unattached               18.47  
 
Men 110 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Rucker, Reggie            25 Unattached               13.96  
  2 Rodgers, Carmon           16 Swan Track C             17.74  
  3 Walker, Nigel             14 Unattached               19.40  
  4 Guerrier, Anthony          9 Unattached               26.34  
 
Mixed 50 Meter Dash 5 and Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hart, Jamell              M5 Swan Track C             10.81  
  2 White, James              M6 Swan Track C             11.47  
  3 Coleman, Kennedy          W5 Swan Track C             12.85  
  4 Johnson, Zackery          M5 Swan Track C             12.86  
  5 Kane, Aviv                M4 Unattached               13.95  
  6 Barnes, Khallil           M2 Unattached               17.65  
 
Mixed 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Porter, Ezekiel          M22 Unattached               10.86  17 
  1 Harris, Daniel           M21 Unattached               10.86  17 
  3 Rucker, Reggie           M25 Unattached               10.97  17 
  4 Hart, Matthew            M19 Unattached               11.19  17 
  5 McClendon, Javion         M6 Swan Track C             11.23  17 
  6 Kennedy-King, John       M18 Unattached               11.32  18 
  7 Armstrong, Tatiana       W12 Swan Track C             11.44  18 
  8 Smith, Dominic           M17 Unattached               11.48  16 
  9 Killings, Christopher    M18 Unattached               11.50  16 
 10 Williams, Keith          M18 Unattached               11.55  18 
 10 Pullin, Martin           M17 Unattached               11.55  16 
 12 Abron, Kyle              M20 Unattached               11.65  17 
 13 Brhel, Chris             M24 Unattached               11.72  16 
 14 McDonald, Hunter          M7 Unattached               11.77  17 
 15 Schiavone, Anthony       M20 Unattached               11.80  18 
 16 Gibson, Devin            M14 God's Speed              11.81  15 
 17 Lastname, Alfredo        M18 Unattached               11.85  19 
 18 Brown, Chandler          M19 Unattached               11.89  17 
 19 Bailey, Gerald           M17 Unattached               11.90  16 
 20 Williams, Glen           M41 Unattached               11.91  18 
 21 Johnson, Zhamar          M20 Unattached               12.30  18 
 22 Miranda, Dan             M18 Unattached               12.31  18 
 23 Simmons, Armons          M12 Swan Track C             12.35  15 
 24 Walker, Nigel            M14 Unattached               12.44  15 
 25 Gustafson, John          M40 Unattached               12.61  19 
 26 Laurri, Mark             M24 Unattached               12.71  18 
 27 Harley, Terrence         M13 Unattached               12.86  15 
 27 Rucker, Dontia           M15 God's Speed              12.86  15 
 29 Harris, Chyna            W14 Unattached               13.04  13 
 30 Shannon-Brown, Delenci   M13 God's Speed              13.16  12 
 31 Bice, Tykurces           W16 Unattached               13.39  14 
 32 Bernard, Kame            M13 Swan Track C             13.43  12 
 33 Seymour, Sierra          W15 God's Speed              13.47  13 
 34 Arday, Abigail           W19 Unattached               13.53  14 
 35 Washington, Quentay      M14 Swan Track C             13.55  12 
 36 Owens, Cordell           M12 God's Speed              13.78   8 
 37 Eason, Breana            W16 Unattached               13.87  13 
 38 Abdul-Nai, Jibreel       M10 God's Speed              13.88  15 
 39 Jones, Karl              M12 God's Speed              13.89   8 
 40 Jones, Vanessa           W13 God's Speed              14.05  11 
 41 Putney, Jillian          W20 Unattached               14.10  14 
 42 Wolcott, Jessica         W13 Unattached               14.40  11 
 43 Mabins, Briana           W13 God's Speed              14.42  11 
 44 Harley, Tyker            M10 Unattached               14.68   6 
 45 Thomas, William          M13 Swan Track C             14.95  12 
 46 Mosher, Jesika           W13 God's Speed              14.96  11 
 47 Hart, Javia              W13 Swan Track C             14.97  11 
 48 Johnson, Keyon           M10 God's Speed              14.99   8 
 49 Emerson, Jaelin          M10 God's Speed              15.02  10 
 50 White, Davieona          W10 God's Speed              15.09   5 
 51 Wilson, Jonathan         M12 Swan Track C             15.20   8 
 52 Edge, Nautica            W11 God's Speed              15.41   5 
 52 Campbell, Justin          M7 God's Speed              15.41   1 
 54 Simmons, Keyana          W13 God's Speed              15.51  11 
 55 Thomas, Micheal          M11 Swan Track C             15.61   8 
 56 Johnson, Anthony         M11 God's Speed              15.64   8 
 57 Brown, Xavier            M10 Swan Track C             15.65  10 
 57 Hulett, Ourania          W13 God's Speed              15.65  11 
 59 Edison, Tyra             W15 Swan Track C             15.67  13 
 59 Allen, Justin             M8 God's Speed              15.67   6 
 61 Barnes, Sherice          W13 Swan Track C             15.84  11 
 62 Bell, Emmanuel            M9 God's Speed              15.90   7 
 63 Clinkscales, Melajah      W9 Unattached               16.12   4 
 64 Young, Jeremiah           M9 God's Speed              16.21   7 
 64 Chapman, Kenyaha          M7 God's Speed              16.21   6 
 66 Bernard, Kshawn          M10 Swan Track C             16.32   6 
 67 Love, Tyjah               W8 Swan Track C             16.33   5 
 68 Hulett, Elwood           M11 God's Speed              16.50  10 
 69 Swindle, Jamar            M8 God's Speed              16.56   6 
 70 Abdul-Nai, Jihad          M7 God's Speed              16.64   3 
 71 Walker, Madison          W10 Unattached               16.67  13 
 72 Mingo, Tyshawn           M10 God's Speed              16.73  10 
 73 Herring, Jacob           M10 God's Speed              16.93  10 
 74 Collins, Rahmir          M10 God's Speed              17.23  10 
 75 Allen, Justus             M8 God's Speed              17.24   7 
 76 Walker, Diamond          W10 God's Speed              17.50   4 
 77 Upshaw, Cierah            W8 Swan Track C             17.59   5 
 78 Jones, Taylor             W9 God's Speed              17.61   4 
 79 Chandler, Kahleah         W8 Swan Track C             17.68   4 
 79 Mingo, Tysheen           M10 God's Speed              17.68  10 
 81 Hulett, David            M12 God's Speed              17.69  10 
 82 Campbell, Jazmen          W9 God's Speed              17.75   4 
 82 Taylor, Carise            W8 God's Speed              17.75   5 
 84 Edison, Nadia            W15 Swan Track C             17.88  13 
 85 Jones, Jahmere            M7 Swan Track C             17.94   3 
 86 Whigham, Mykel            M8 God's Speed              18.16   7 
 87 Guerrier, Anthony         M9 Unattached               18.53   7 
 88 Mosher, Greg              M9 God's Speed              18.99   7 
 88 Riley, Paisa              W8 Swan Track C             18.99   5 
 88 Campbell, Geonna          W9 God's Speed              18.99   5 
 91 Smith, Shyonne            W9 Swan Track C             19.09   4 
 92 Wilson, Brendon           M9 Swan Track C             19.10   6 
 93 Walker, Andrew            M9 God's Speed              19.71   7 
 94 Booker, Ahmad             M6 God's Speed              19.76   3 
 95 Ingram, Christian         M8 Swan Track C             19.79   6 
 96 Youmans, Olivia           W6 Swan Track C             20.88   1 
 97 Johnson, Cullen           M7 God's Speed              20.91   3 
 98 White, James              M6 Swan Track C             20.94   1 
 99 Hart, Jamell              M5 Swan Track C             20.96   1 
100 Johnson, Zackery          M5 Swan Track C             23.15   1 
101 Riley, Nadia              W8 Swan Track C             23.37   4 
102 Wilson, Aldrin            M6 Swan Track C             24.94   1 
103 James, Marje              M6 Swan Track C             25.18   3 
104 Coleman, Kennedy          W5 Swan Track C             25.24   1 
 
Mixed 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Marion, Matt             M20 Unattached               51.18  11 
  2 Sealander, Jonathan      M21 Unattached               52.06  11 
  3 Barber, Jermaine         M17 Unattached               54.13  10 
  4 Moore, Enyhrutes         M19 Unattached               54.23  11 
  5 Kreager, Jesse           M17 Unattached               54.52  10 
  5 Vankoenering, Antonio    M16 Unattached               54.52  10 
  7 Dylik, Jacob             M19 Unattached               54.68  11 
  8 Miranda, Dan             M18 Unattached               55.26  11 
  9 Rodgers, Carmon          M16 Swan Track C             55.27   8 
 10 Lastname, Alfredo        M18 Unattached               56.68  11 
 11 Soto, Anthony            M15 Unattached               57.24   8 
 12 Lewis, Mike              M22 Unattached               58.45  11 
 13 Gibson, Devin            M14 God's Speed            1:00.87   8 
 14 Shannon-Brown, Delenci   M13 God's Speed            1:01.20   7 
 15 Harley, Terrence         M13 Unattached             1:03.21   7 
 16 Jones, Vanessa           W13 God's Speed            1:05.81   7 
 17 Jones, Karl              M12 God's Speed            1:05.97   4 
 18 Seymour, Sierra          W15 God's Speed            1:08.36   9 
 19 Mabins, Briana           W13 God's Speed            1:09.60   7 
 20 Mosher, Jesika           W13 God's Speed            1:11.21   7 
 21 Wolcott, Jessica         W13 Unattached             1:11.43   7 
 22 Eason, Breana            W16 Unattached             1:11.48   9 
 23 Wooden, Nicole           W15 Unattached             1:11.65   9 
 24 Huff, Tea'laya           W11 God's Speed            1:13.58   6 
 25 Harley, Tyker            M10 Unattached             1:14.41   2 
 26 Simmons, Keyana          W13 God's Speed            1:15.15   7 
 27 Owens, Cordell           M12 God's Speed            1:15.22   5 
 28 Thomas, Micheal          M11 Swan Track C           1:16.60   5 
 29 Wilson, Jonathan         M12 Swan Track C           1:18.62   5 
 30 Brown, Xavier            M10 Swan Track C           1:18.70   4 
 31 Allen, Justin             M8 God's Speed            1:18.85   2 
 32 Edge, Nautica            W11 God's Speed            1:19.60   3 
 33 Edison, Tyra             W15 Swan Track C           1:19.62   9 
 34 Johnson, Keyon           M10 God's Speed            1:20.98   4 
 35 Singletary, Fatima       W11 God's Speed            1:22.02   6 
 36 Bell, Emmanuel            M9 God's Speed            1:22.70   2 
 37 White, Daveon             M9 God's Speed            1:23.20   2 
 38 White, Davieona          W10 God's Speed            1:23.31   3 
 39 Chapman, Kenyaha          M7 God's Speed            1:23.80   1 
 40 Tylock, Melissa          W12 Unattached             1:25.48   6 
 41 Campbell, Justin          M7 God's Speed            1:26.48   1 
 42 Clinkscales, Melajah      W9 Unattached             1:27.83   3 
 43 Abdul-Nai, Jibreel       M10 God's Speed            1:28.77   5 
 44 Mingo, Tyshawn           M10 God's Speed            1:29.41   4 
 45 Swindle, Jamar            M8 God's Speed            1:30.21   2 
 46 Goode, Trameik            M6 Swan Track C           1:30.56   1 
 47 Allen, Justus             M8 God's Speed            1:30.85   2 
 48 Ferguson, Monitell        M7 God's Speed            1:31.07   1 
 49 McDonald, Hunter          M7 Unattached             1:31.13   1 
 50 Abdul-Nai, Jihad          M7 God's Speed            1:31.14   1 
 51 Walker, Diamond          W10 God's Speed            1:33.28   3 
 52 Collins, Rahmir          M10 God's Speed            1:33.63   5 
 53 Hulett, David            M12 God's Speed            1:34.78   4 
 54 Emerson, Jaelin          M10 God's Speed            1:36.12   5 
 55 Wilson, Brendon           M9 Swan Track C           1:36.60   2 
 56 Jones, Jahmere            M7 Swan Track C           1:37.43   1 
 57 Guerrier, Anthony         M9 Unattached             1:38.70   2 
 58 Hart, Javia              W13 Swan Track C           1:43.42   7 
 59 Jones, Taylor             W9 God's Speed            1:43.98   3 
 60 Campbell, Geonna          W9 God's Speed            1:44.97   3 
 61 Kane, Eliad               M7 Unattached             1:46.21   1 
 62 King, Nasir               M7 Swan Track C           1:50.63   1 
 63 Booker, Ahmad             M6 God's Speed            1:56.55   1 
 64 Taylor, Carise            W8 God's Speed            1:58.41   3 
 65 White, James              M6 Swan Track C           1:58.59   1 
 66 Whigham, Mykel            M8 God's Speed            2:03.38   2 
 
Mixed 1500 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Radlich, Robert          M18 Unattached             4:17.26  
  2 Edge, Nautica            W11 God's Speed            4:23.47  
  3 Young, Ben               M18 Unattached             5:01.25  
  4 Walker, Nicolas          M18 Unattached             5:08.48  
  5 Patterson, Chris         M23 Unattached             5:38.92  
  6 Shannon-Brown, Delenci   M13 God's Speed            5:38.93  
  7 Radlich, Noah            M12 Unattached             5:46.84  
  8 Tylock, Steve            M44 Unattached             5:54.53  
  9 Istvan, Abigail          W21 Unattached             6:09.73  
 10 Bova, Marie              W23 Unattached             6:15.88  
 11 Young, Jeremiah           M9 God's Speed            6:33.94  
 12 Hulett, Elwood           M11 God's Speed            6:36.44  
 13 Mootry, Jamiah           W17 God's Speed            7:45.05  
 
Mixed 3000 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Potter, Harrison         M22 Unattached             9:36.99  
  2 Mastroberardion, Tony    M34 Unattached            10:25.77  
  3 Young, Ben               M18 Unattached            10:40.71  
 
Mixed 4x100 Meter Relay
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Unattached  'H'                                       43.21   3 
     1) Porter, Ezekiel 22              2) Rucker, Reggie 25              
     3) Tindal, Patrick 25              4) Harris, Daniel 21              
  2 Unattached  'I'                                       43.70   3 
     1) Clay, Ashley 17                 2) Williams, Keith 18             
     3) Smith, Dominic 17               4) Kennedy-King, John 18          
  3 Unattached  'J'                                       44.79   3 
     1) Sheridan, Kyle 19               2) Barrette, Alexander 18         
     3) Bailey, Gerald 17               4) Hart, Matthew 19               
  4 Unattached  'K'                                       45.43   3 
     1) Loughery, Zack 20               2) Sealander, Jonathan 21         
     3) Schiavone, Anthony 20           4) Marion, Matt 20                
  5 Unattached  'L'                                       45.61   3 
     1) Pullin, Martin 17               2) Junions, Jermaine 16           
     3) Williams, Glen 41               4) Gibson, Devin 14               
  6 God's Speed Track Team  'G'                           45.69   3 
  7 Unattached  'M'                                       46.49   3 
     1) Brown, Chandler 19              2) Johnson, Zhamar 20             
     3) Abron, Kyle 20                  4) Moore, Enyhrutes 19            
  8 Unattached  'B'                                       52.02   2 
     1) Harris, Chyna 14                2) Perez, Lakeisha 23             
     3) Putney, Jillian 20              4) Arday, Abigail 19              
  9 Unattached  'C'                                       53.93   2 
     1) Wooden, Nicole 15               2) Bice, Tykurces 16              
     3) Dozier, Tai Brionne 15          4)                                
 10 Unattached  'D'                                       55.39   2 
     1) Singletary, Fatima 11           2) Rucker, Dontia 15              
     3) Huff, Tea'laya 11               4) Shannon-Brown, Delenci 13      
 11 Unattached  'E'                                       57.87   2 
     1) Wolcott, Jessica 13             2) Seymour, Sierra 15             
     3) Mosher, Jesika 13               4) Eason, Breana 16               
 12 Unattached  'F'                                     1:00.68   2 
     1) Simmons, Keyana 13              2) Jones, Vanessa 13              
     3) Hulett, Ourania 13              4) Mabins, Briana 13              
 13 Unattached  'N'                                     1:02.21   3 
     1) Bouie, Terrance 19              2) Ross, Jahari 16                
     3) Sinclaie, Kenneth 16            4) Murray, Bo 18                  
 14 God's Speed Track Team  'A'                         1:02.74   1 
     1) Owens, Cordell 12               2) Emerson, Jaelin 10             
     3) Johnson, Keyon 10               4) Jones, Karl 12                 
 15 God's Speed Track Team  'B'                         1:09.06   1 
     1) Collins, Rahmir 10              2) Johnson, Anthony 11            
     3) Mingo, Tyshawn 10               4) Abdul-Nai, Jibreel 10          
 16 God's Speed Track Team  'C'                         1:09.62   1 
     1) Taylor, Carise 8                2) White, Davieona 10             
     3) Walker, Diamond 10              4) Edge, Nautica 11               
 17 God's Speed Track Team  'D'                         1:09.83   1 
     1) Ferguson, Monitell 7            2) Chapman, Kenyaha 7             
     3) Abdul-Nai, Jihad 7              4) Campbell, Justin 7             
 18 God's Speed Track Team  'E'                         1:10.06   1 
     1) White, Daveon 9                 2) Bell, Emmanuel 9               
     3) Swindle, Jamar 8                4) Allen, Justin 8                
 19 God's Speed Track Team  'F'                         1:16.14   1 
     1) Walker, Andrew 9                2) Allen, Justus 8                
     3) Whigham, Mykel 8                4) Young, Jeremiah 9              
 20 Unattached  'A'                                     1:16.20   1 
     1) Johnson, Cullen 7               2) Herring, Jacob 10              
     3) Mingo, Tysheen 10               4) Hulett, Elwood 11              
 21 Unattached  'G'                                     1:21.19   2 
     1) Mosher, Greg 9                  2) Jones, Taylor 9                
     3) Campbell, Jazmen 9              4) Campbell, Geonna 9             
 
Mixed 2x4000 Meter Relay Alt 1600m's
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Unattached  'C'                                    25:54.6h  
     1) Cuddeback, Brad 16              2) Eustance, Tyler 16             
  2 Unattached  'A'                                    29:42.7h  
     1) Swarsh, Paul 49                 2) Perino, Steve 30               
  3 Unattached  'B'                                    33:36.9h  
     1) White, Christine 21             2) Patterson, Chris 23            
 
Mixed High Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Ross, Jahari             M16 Unattached               1.70m    5-07.00 
  1 Vankoenering, Antonio    M16 Unattached               1.70m    5-07.00 
  3 Dewart, Emma             W19 Unattached               1.55m    5-01.00 
  4 Maggio, Nick             M16 Unattached               1.50m    4-11.00 
  4 Walker, Nicolas          M18 Unattached               1.50m    4-11.00 
  6 King, Shannon            W19 Unattached               1.40m    4-07.00 
  7 Istvan, Abigail          W21 Unattached               1.35m    4-05.00 
  8 Wolcott, Jessica         W13 Unattached               1.30m    4-03.25 
  9 Simmons, Armons          M12 Swan Track C             1.25m    4-01.25 
  9 Thomas, William          M13 Swan Track C             1.25m    4-01.25 
 11 Washington, Quentay      M14 Swan Track C             1.15m    3-09.25 
 12 Thomas, Micheal          M11 Swan Track C             1.05m    3-05.25 
 12 Wilson, Jonathan         M12 Swan Track C             1.05m    3-05.25 
 -- Rodgers, Carmon          M16 Swan Track C                NH            
 
Mixed Pole Vault
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Fetzner, Andrew          M26 Unattached               3.96m   12-11.75 
  2 Treina, Jordan           M18 Unattached               3.81m   12-06.00 
  3 Girdner, Adam            M19 Unattached               3.65m   11-11.75 
  3 Tylock, Kevin            M20 Unattached               3.65m   11-11.75 
  5 Nguyn, Mitchell          M16 Unattached               3.50m   11-05.75 
  6 Christiano, Hayley       W16 Unattached               3.04m    9-11.75 
  7 Maggio, Nick             M16 Unattached               2.89m    9-05.75 
  7 Serpe, Rachel            W18 Unattached               2.89m    9-05.75 
  7 Bell, Nicole             W15 Unattached               2.89m    9-05.75 
 10 Glatz, Elizabeth         W25 Unattached               2.74m    8-11.75 
 10 Geary, Kristen           W16 Unattached               2.74m    8-11.75 
 12 Mcumber, Hayley          W16 Unattached               2.43m    7-11.50 
 12 Cottrell, Crystal        W17 Unattached               2.43m    7-11.50 
 14 Corey, Jocelyn           W15 Unattached               2.13m    6-11.75 
 15 Andrews, Kelsie          W16 Unattached               1.98m    6-06.00 
 16 Harding, Riley           W15 Unattached               1.82m    5-11.50 
 16 Stephany, Elizabeth      W13 Unattached               1.82m    5-11.50 
 -- Brhel, Chris             M24 Unattached                  NH            
 -- Mcumber, Alexis          W15 Unattached                  NH            
 
Mixed Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Louis, Wenley            M19 Unattached               6.95m   22-09.75 
  2 Williams, Keith          M18 Unattached               6.66m   21-10.25 
  3 Brown, Chandler          M19 Unattached               6.47m   21-02.75 
  4 Barber, Jermaine         M17 Unattached               6.06m   19-10.75 
  5 Wood, Erik               M20 Unattached               6.00m   19-08.25 
  6 Smith, Kahji             M18 Unattached               5.99m   19-08.00 
  7 Sinclaie, Kenneth        M16 Unattached               5.64m   18-06.00 
  8 Moore, Enyhrutes         M19 Unattached               5.63m   18-05.75 
  9 Soto, Anthony            M15 Unattached               4.94m   16-02.50 
 10 Eason, Breana            W16 Unattached               4.93m   16-02.25 
 11 Gardner, Caroline        W16 Unattached               4.48m   14-08.50 
 12 Harris, Chyna            W14 Unattached               3.82m   12-06.50 
 13 Stephany, Elizabeth      W13 Unattached               3.72m   12-02.50 
 14 Robusto, Noah            M12 Unattached               2.59m    8-06.00 
 
Mixed Triple Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Gurvant, Jennifer        W21 Unattached              12.66m   41-06.50 
 
Mixed Shot Put
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Scheele, Eric            M23 Unattached              13.62m   44-08.25 
  2 Walker, Brian            M20 Unattached              12.03m   39-05.75 
  3 Werner, Zachary          M17 Unattached               9.87m   32-04.75 
  4 Hugunine, Adam           M20 Unattached               9.30m   30-06.25 
  5 Will, Michael            M17 Unattached               8.44m   27-08.25 
 
Mixed Discus Throw
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Scheele, Eric            M23 Unattached              40.58m     133-02 
  2 Rose, Paul               M33 Unattached              38.92m     127-08 
  3 Werner, Zachary          M17 Unattached              38.78m     127-03 
  4 Sorrantu, Andrew         M20 Unattached              37.33m     122-06 
  5 Walker, Brian            M20 Unattached              36.94m     121-02 
  6 Will, Michael            M17 Unattached              20.53m      67-04 
  7 Robusto, Noah            M12 Unattached              17.03m      55-10 
 
Mixed Hammer Throw
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Sorrantu, Andrew         M20 Unattached              50.22m     164-09 
  2 Rose, Paul               M33 Unattached              48.91m     160-05 
  3 Lesoine, John            M28 Unattached              42.25m     138-07 
  4 Malnoske, John           M30 Unattached              37.77m     123-11 
 
Mixed Javelin Throw
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Patrowicz, Bill          M40 Unattached              48.49m     159-01 
  2 Hugunine, Adam           M20 Unattached              42.89m     140-08 
  3 Guerrier, Anthony         M9 Unattached              16.30m      53-06